samochody

Jak Przełożyć Obudowę Kluczyka Kia Ceed

Jak Przełożyć Obudowę Kluczyka Kia Ceed. Dorabianie , programowanie , kodowanie , naprawa , serwis kluczyków samochodowych. Na allegro zamówiłem scyzoryk z surowym grotem za 55pln z przesyłką, a w markecie na pasażu gośc dorobił klucz za 45pln.

Obudowa kluczyka Hyundai Kia Sorento Lion Run 3
Obudowa kluczyka Hyundai Kia Sorento Lion Run 3 from abc-rc.pl

I nie jest to oryginał!!!!!! Quicksand obudowa kluczyka do samochodu dla kia ceed k3 k4 k5 sportage r ql kx5 sorento kx3 ks3 rio cerato optima frote dusza klucz skrzynki pokrywa. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

( Kia Ceed ) Programowanie Kluczyka.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pasuje do kia rio, pride, k2 (pasuje tylko do starego klucza) pasuje do kia ceed, ceedpro (pasuje tylko do starego klucza) pasuje do kia sportage (pasuje tylko do klucza starego typu) pasuje do kia soul (pasuje tylko do klucza starego typu) pasuje do kia. Przycisk do bazy grota, z powodu odpowiednich wypustek, można włożyć tylko w jeden sposób.

Jak Rozebrać Kluczyk I Wymienić Grot (Wymiana Kluczyka) Opel Corsa D, Astra 3, Zafira B [#229].

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do twoich potrzeb. Należy tylko pamiętać aby przełożyć malutką kostkę.

Obudowę Klucza Kodowanie Transpondera Programowanie Pilota Docięcie Grota.

Na allegro zamówiłem scyzoryk z surowym grotem za 55pln z przesyłką, a w markecie na pasażu gośc dorobił klucz za 45pln. ( kia cerato ) kluczyk scyzoryk ceed i. Po podważeniu rozejdzie się na dwie części.

Dorabianie , Programowanie , Kodowanie , Naprawa , Serwis Kluczyków Samochodowych.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusm. Tanie i dobre opinie senfeel cn (pochodzenie) skórzane car key case black brown protection genuine leather car key case key shell Omg co to za wynalazek to miałeś oryginalnie w ceed ?, czy może alarm był dokładany ?

Jak Mi Się Zepsuł Kluczyk (Rozpadła Się Blokada Grota Kluczyka) W Punkcie Dorabiania Kluczyków Gość Przełożył Elektronikę Ze Starego Kluczyka Do Nowej Obudowy Z Surowym Grotem Bez Uszkodzenia Starej Elektroniki I Potem Dorobił Grot.

86% of buyers enjoyed this product! Jesli masz kluczyk bez tej srubeczki, to odwracasz kluczyk przyciskami do dołu i podwazasz małym srubokrecikiem pokrywe od strony części klucza którą wkladasz do stacyjki.jak rozebrać kluczyk do alfy, jak wymienic kluczyk scyzoryk, gdzie naprawic zalany kluczyk, jak rozebrac kluczyk od alfy , jak wymienić obudowę kluczyka vw, jak. Niebieski / różowy / czerwony / zielony / srebrny materiał:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *