samochody

Volkswagen T5 Z Prowadzone Z Niemiec

Volkswagen T5 Z Prowadzone Z Niemiec

Volkswagen T5 Z Prowadzone Z Niemiec. Transporter z niemiec najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Klima, centralny zamek, wspomaganie kierownicy , abs, airbag.

Volkswagen T5 Z Prowadzone Z Niemiec
VW T5 IZOTERMA CHŁODNIA 1.9 TDI z NIEMIEC Opinie i from www.ceneo.pl

Volkswagen olsztyn, ⭕ witam, mam do sprzedaży vw t5 2004r. T5 najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Możliwość zamiany na qad lub motocykl.

Używane Samochody Dostawcze I Vany Volkswagen Z Niemiec.

Volkswagen polo 1.6 tdi 105 km; ⭕ volkswagen t5 w ciągłym użytkowaniu, stan dobry, 3miejsca, 6 biegów, wysoki. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

250 000 Kmauto Sprowadzone Z Niemiec, Kompletnie Opłacone, Przygotowane Do Rejestracj

Volkswagen olsztyn, ⭕ witam, mam do sprzedaży vw t5 2004r. ⭕ osobiście, świeżo sprowadzony z niemiec (niemiecki brief) na kołach (posiada ważne tablice i ubezpieczenie) od pierwszego właściciela (osoba prywatna). Klima, centralny zamek, wspomaganie kierownicy , abs, airbag.

14 Samochodów Volkswagen Transporter Od 5 900 Zł.

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Możesz również rozszerzyć swoje wyszukiwanie do volkswagen samochody dostawcze i vany pochodzące z całego świata. Vw t5 caravelle idealny na kampera!

⭕ Volkswagen T5 1.9 Tdi Transporter Autko W Stanie Wizualnym Oraz Technicznym Bardzo Dobrym.po Wymianie Rozrządu Oleju Oraz Wszystkich Płynów Itp,Wymienione Również Tarcze Hamulcowe Wraz Z Zaciskami I Klockami.serwisowane Do Końca W Serwisie Vw.opcja Na Stalowych Felgach Z Oponami.

Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym , jest w pełni sprawne , silnik skrzynia biegów pracują bez zarzutów. Samochody osobowe » volkswagen 28 500 zł. Vw t5 1.9 tdi z niemiec serwisowany 5 drzwi.

Vw T5 1.9 Tdi Z Niemiec Serwisowany 5 Drzwi.

Transporter z niemiec najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Samochody osobowe » volkswagen 15 500 zł. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *