samochody

Tarcze Hamulcowe Przód Bmw X3 E83

Tarcze Hamulcowe Przód Bmw X3 E83. Tarcze hamulcowe przód bmw x3 e83 | bmw x5 e53. Wysyłka w ciągu 2 dni.

DF4388 TRW TARCZE HAMULCOWE TYŁ BMW X3 (E83) • Motostacja.pl
DF4388 TRW TARCZE HAMULCOWE TYŁ BMW X3 (E83) • Motostacja.pl from motostacja.com

Tarcze przód klocki hamulcowe bmw x3 e83. Szczegółowe zastosowanie, zdjęcia i dane techniczne w środku oferty. Dlatego warto pamiętać, że lekceważenie terminów eksploatacji tej części oraz poleceń o jej wymianie, które zawsze są zapewnione przez producentów, może nieco utrudnić.

Stan Nowy Producent Części Ate.

Komplet, czyli 2 tarcze hamulcowe 325x25mm i 4 klocki hamulcowe na przednią oś bmw x3 e83. Tarcze hamulcowe dla bmw x3 (e83) podlega wpływom zwiększonych obciążeń. Szukasztarcze hamulcowe przód bmw x3 e83.

Tarcze Hamulcowe Dla Bmw X3 (E83) Jest Nieodłączną Częścią Układu Hamulcowego.

Procedura wymiany jest identyczna dla obydwu tarcz hamulcowych znajdujących się na tej samej osi. Dlatego warto pamiętać, że lekceważenie terminów eksploatacji tej części oraz poleceń o jej wymianie, które zawsze są zapewnione przez producentów, może nieco utrudnić. Wysyłka w ciągu 2 dni.

Przy Wymianie Tarcz Hamulcowych Obowiązkowo Należy Wymienić Klocki Hamulcowe.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą części i akcesoriów bmw. 51,20 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Szczegółowe zastosowanie, zdjęcia i dane techniczne w środku oferty.

Tarcze Hamulcowe Bmw X3 E83 Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Tarcze przód klocki hamulcowe bmw x3 e83. Produkt posiada certyfikaty i homologacje ue Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

Pokażemy Ci Jak Naprawić Swój Samochód Lub Wymienić Dowolną Część Samochodową.

Tarcze hamulcowe dla bmw x1 (e84) podlega wpływom zwiększonych obciążeń. Komplet, czyli 2 tarcze hamulcowe 320x22mm i 4 klocki hamulcowe na tylną oś bmw x3 e83. Części można kupić w wersji pasującej na przód jak i tył auta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *