samochody

Samochód Gaśnie Po Odpaleniu Na Zimnym

Samochód Gaśnie Po Odpaleniu Na Zimnym. A jak cieply ok, diesel gasnie. Witam, od niedawna posiadam golfa iv 1.6 i mam taki problem :

Hyundai Coupe III GK Samochód natychmiast gaśnie na
Hyundai Coupe III GK Samochód natychmiast gaśnie na from www.elektroda.pl

Na zimnym silniku gaśnie brak ssania po odpaleniu? Nie gaśnie w sposób nagły tylko obroty wachlują co trwa około 5 sekund i następnie gaśnie. Kupiłem ją za nie dużą kasę ale z pewnymi wadami.

Peugeot 307 Sw 1,6 Pb Gaśnie Po Odpaleniu Na Zimnym Silniku.

Od 2 dni kiedy zrobilo się zimnej silnik gaśnie mi po odpaleniu. Czasem też zdarza się tak, że obroty spadają, samochód przygasa, ale sam się znów wkręci na obroty i jest ok. A jak cieply ok, diesel gasnie.

Peugeot 206 Gaśnie Po Odpaleniu Witam Mam 206Tkę Xs Z 2004 R Od Nie Dawna 1.6L 16V Lpg.

Gdy samochód po odpaleniu nie trzyma obrotów, krztusi się i gaśnie zaraz po zdjęciu nogi z przepustnicy, najprawdopodobniej otrzymuje nieprawidłową dawkę paliwa, ewentualnie, w przypadku jednostek benzynowych, pojawiły się problemy z iskrą na świecach. Na zimnym silnik u samochód kręci i odpala normalnie po czym gaśnie jedynym sposobem, żeby odpalił jest wciśnięcie gazu (dym z tyłu, siara i ogólny żal). Silnik oddała na raz wchodzi na ok 1300 obrotów.

Na Zimnym Silniku Gaśnie Brak Ssania Po Odpaleniu?

Ecu uczy się po odpaleniu jak powinien otworzyć zawór wolnych obrotów, aby zaprogramowane obroty utrzymać. Czasem jak jest chłodno lub wilgotno na zewnątrz, to potrafi zgasnać nawet podczas jazdy na. Nie gaśnie w sposób nagły tylko obroty wachlują co trwa około 5 sekund i następnie gaśnie.

Na Zimnym Gaśnie Po Odpaleniu, Ciepły Ok.

Gdy odpalam samochód na zimnym silniku to po chwili gaśnie. Członek po po odpaleniu na zimnym silniku samochód chodzi przez kilka sekund później gaśnie po ponownym odpaleniu nierówna praca jeżeli dam gaz do oporu tak jakby coś przetarło i wchodzi na obroty czasami strzeli jak gaźnik przy dawnych silnikach benzynowych np maluch odpowiedz rozpoczęty 23.05.21 najnowsza odpowiedź 24.05.21 odpowiedzi 1 Jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat, to jego sprawa.

Sprawdź Czujnik Temperatury, Jeżeli Masz Problem Z Odpaleniem Auta.

Czemu tak sie moze dziac? Większość z nich rozwiązałem ale pozostał ostatni problem. Silnik do pracy potrzebuje ciągłego zasilania oraz dostarczania paliwa, dlatego podejrzenia o nagłe gaśnięcie samochodu padają w stronę przepływomierza, przekaźnika pompy paliwa, lub cewki zapłonowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *