samochody

Nierówna Praca Silnika Ford Focus 1.8 Tdci

Nierówna Praca Silnika Ford Focus 1.8 Tdci. Otóż pierwsza to dość głośny dźwięk rozrusznika zaraz po odpalaniu. Może ktoś coś podpowie o co chodzi i co może być przyczyną takiej pracy silnika.

Ford Focus Mk2 18 Tdci Silnik Best Auto Cars Reviews
Ford Focus Mk2 18 Tdci Silnik Best Auto Cars Reviews from bestautocarsreviews.blogspot.com

Ford focus 1.8 tdci głośny rozrusznik nierówna praca na zimnym silniku witam długo mi zeszło z zapytaniem bo w końcu auto mi odpala no ale chyba nie jest to normalne. Silnik pracuje równo, cicho, jest bez jakichkolwi. Na biegu jałowym trzęsie całą budą.

Wtryski Poza Kalibracją P0266 P0272

Na biegu jałowym trzęsie całą budą. Ford focus 1.8 tdci głośny rozrusznik nierówna praca na zimnym silniku witam długo mi zeszło z zapytaniem bo w końcu auto mi odpala no ale chyba nie jest to normalne. #1 22 lip 2014 22:02.

Silnik Pracuje Równo, Cicho, Jest Bez Jakichkolwi.

Po problemach z odpaleniem spowodowanych raczej zapowietrzeniem pompy paliwa wyszedl nastepny problem: Witam, po problemach z odpaleniem spowodowanych raczej zapowietrzeniem pompy paliwa wyszedl nastepny problem: Silnik pracuje nierówno, wygląda jakby nie palił na jeden cylinder.

Serwis Internetowy, Z Którego Korzystasz, Używa Plików Cookies.

Posiadam foczke 1.8 tddi mam z nią problem, a mianowicie jak jest zimny po odpaleniu chodzi równo przez około 1 min. I nagle obroty spadaja na 800 obr/min i trzęsie całym silnikiem i kopci i czarno byłem u. Silnik pracuje nierówno, wygląda jakby nie palił na jeden cylinder.

W Aso Powiedzieli Mi Że To Prawdopodobnie Wina Pedału Gazu.

Film przedstawia pracę silnika ford focus mk2 1.8 tdci 115 km 2007 r. Witam, robię nowy temat dla lepszej przejrzystości bo sytuacja się trochę zmieniła: Witam, po problemach z odpaleniem spowodowanych raczej zapowietrzeniem pompy paliwa wyszedl nastepny problem:

About Press Copyright Contact Us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How Youtube Works Test New Features Press Copyright Contact Us Creators.

Witam, po problemach z odpaleniem spowodowanych raczej zapowietrzeniem pompy paliwa wyszedl nastepny problem: Silnik odpala normalnie, po uruchomieniu pracuje normalnie, po czasie 2min i 42 sek. Ten stan trwa do momentu w którym si.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *