samochody

Mercedes W202 Centralny Zamek Nie Działa

Mercedes W202 Centralny Zamek Nie Działa. Usterka centralny zamek mercedes w202 nie reaguje na pilot. Po wcisnieciu guzika w pilocie chcac zamknac samochod nic sie nie dzieje.

Gniazdo mercedes
Gniazdo mercedes from poszukaj.elektroda.pl

Witam mercedes c klasa w 202 1998 pilot rybka nie zawsze chcę reagować na pilot lecz zawsze po jakimś czasie się otwiera lub zamyka, czasami pomaga odłączenie aku, dodam że sygnał dociera ale tak jakby tylko ten otwierający bo kierunki mrugną lecz pompka się nie uruchomi, na zamkniecie nie. Klamkę centralny otwiera , wychodzę wkładam kluczyk do zamka zamykam i tu problem , bo zamyka tylko moje drzwi, pilot też nie reaguje. Po wcisnieciu guzika w pilocie chcac zamknac samochod nic sie nie dzieje.

W Materiale Pokazuję Jak Przeprowadzić Diagnozę Układu Centralnego Zamka Pod Kontem Komunikacji Radiowej Na Przykładzie Mercedesa E Klasy W211 Z 2007R.00:01.

Niestety padł mi centralny zamek. Usterka centralny zamek mercedes w202 nie reaguje na pilot. Wersja która była to :

I Tu Pojawił Się Problem.

Po wcisnieciu guzika w pilocie chcac zamknac samochod nic sie nie dzieje. Pompka centralnego słychać jak się załącza i chodzi ale nie ma żadnej reakcji na drzwiach. Wróciłem do domu, zgasiłem samochód wyciągnąłem kluczyk, stwierdziłem że strasznie krzywo wjechałem, chcąc przestawić auto wsiadam, wkładam kluczyk i nic (nie słychać charakterystycznego dźwięku czytania kluczyka) i nie idzie obrócić kluczyka w stacyjce.

Nie Dziala Rowniez Zamykanie Samochodu Od Strony Pasazera Po Uprzednim Wlozeniu W Wklad Zamka Kluczyka I Przekreceniu Rowniez Brak Reakcji.

Pilot, przyciski) i nie otwiera się bagażnik. Wróciłem do domu, zgasiłem samochód wyciągnąłem kluczyk, stwierdziłem że strasznie krzywo wjechałem, chcąc przestawić auto wsiadam, wkładam kluczyk i nic (nie słychać charakterystycznego dźwięku czytania kluczyka) i nie idzie obrócić kluczyka w stacyjce. Usterka centralny zamek mercedes w202 nie reaguje na pilot.

Proszę O Potwierdzenie Mojej Teorii.

Z tego co widzę to plastik jest w wersjach po lifcie ale nie wiem czy się nie mylę. Problem mój zacznę od tego że po zwarciu poszedł z dymem właśnie moduł aam. Szukam po allegro takiego zamka ale niektóre tego nie mają.

Jestem W Środku Naciska Przycisk Na Desce, Zamykam Centralny , Biorę Za Wew.

Witam mercedes c klasa w 202 1998 pilot rybka nie zawsze chcę reagować na pilot lecz zawsze po jakimś czasie się otwiera lub zamyka, czasami pomaga odłączenie aku, dodam że sygnał dociera ale tak jakby tylko ten otwierający bo kierunki mrugną lecz pompka się nie uruchomi, na zamkniecie nie. _____ mercedes viano (w639) 2.2 cdi 2004r mercedes c180 (w202) 1.8 benz + lpg 1998r Z tego co się dowiedziałem jako zamiennik można było zastosować inny o numerach :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *