samochody

Komunikat Awaria Silnika Ford Focus Mk2

Komunikat Awaria Silnika Ford Focus Mk2. Ford focus usterka wspomagania układu kierowniczego witam wszystkich bardzo serdecznie mam focusa 1.6 tdci ( 80km) kombi rocznik 2005.mój problem polega na tym iż włączając bieg 2 lub 3 przy obrotach powyżej 2000 samochód traci moc i gaśnie wyświetlając na końcu ten komunikat usterka wspomagania układu kierowniczego. W teorii dpf, czyli filtr cząstek stałych, jest bezobsługowy.

SILNIK FORD FOCUS MK2 1.6 TDCI 90KM HHDA ZAPRASZAM
SILNIK FORD FOCUS MK2 1.6 TDCI 90KM HHDA ZAPRASZAM from archiwum.allegro.pl

Witam, dzisiaj po robocie po przekręceniu kluczyka do pozycji ii pojawił się komunikat usterka silnika. Zobacz inne ciekawe funkcje samochodu typu van. Problemów z filtrem sadzy można tanio uniknąć.

Po Przejechaniu 400 Metrów Zatrzymałem Się I Zgasiłem Silnik.

Ford focus|| 2009r.1,6tdci wracalem z wczasow zgasl mi na autostradzie na. Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki. Komunikat awaria silnika 1.6tdci na wyswietlaczu.

1.4 Tdci 68Km , Turbo Diesel.

Witam, dzisiaj po robocie po przekręceniu kluczyka do pozycji ii pojawił się komunikat usterka silnika. Jednak komunikat który się wyświetla tj awaria silnika (dodatkowa zegary spadają do zera) i brak reakcji na pedał gazu, po chwili silnik gaśnie i czasem odpala a czasem nie. Po ponownych uruchomieniu wszystko b.

1) Problem Z Odpalaniem Focus 1.8 Tdci ».

( ford focus ) tryb ograniczenia prędkości i usterka układu silnika witam. Na liczniku, apalaja się wszystkie kontrolki, komunikat awaria silnika, pedal gazu nie reaguje, obrotomierz i wszystkie zegary opadają ale auto pracuje na wolnych obrotach.zauważyłem że gdy pukne w kokpit nad. Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie.

Komunikat Usterka Silnika Ale Brak Błędów.

Focus klub polska » [tdci] migająca w trakcie jazdy kontrolka świecy żarowej. Może ktoś pomoże bo ten błąd p2135 non stop wychodzi i nie mogę wogole jeździć. Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim fordem c maxem.

6) Focus 1.8 Tdci 100Km Ciężko Pali Na Zimno,Później Już Lepiej ».

Jest to objaw systemu awaryjnego. Pan adam myślał, że coś się stało z pompom paliwa. Pojawiają się niestałe błędy wszystkich trzech pedalow oraz podczas jazdy w trakcie pojawiania się komunikatu o awarii wywala błędy u0155, u2516, u0405.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *