samochody

Jakie Koło Dojazdowe Do Honda Civic Viii

Jakie Koło Dojazdowe Do Honda Civic Viii

Jakie Koło Dojazdowe Do Honda Civic Viii. Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych. Witam, czy ktoś z posiadaczy koła dojazdowego mógłby podać jego wymiary, u siebie nie mam takiego kola, a miejsce gdzie powinno się znajdować jest półka i nie wiem czy owe koło tam zmieszczę.

Jakie Koło Dojazdowe Do Honda Civic Viii
Koło dojazdowe Honda Civic VIII (UFO), T135/90D15 from archiwum.allegro.pl

Felga 500zł opona 1700zł :eek::confused::( i to zostawie bez komentarza. Honda civic ufo viii koło dojazdowe dojazdówka r15. Opony i felgi » koła.

Oferujemy Nowe Koła Dojazdowe Do Różnych Modeli Hondy.

Czas wysyłki zwykle do 2 dni roboczych. Koło dojazdowe 16 honda civic viii ufo nowe orygin. Tak dla ciekawości zadzwoniłem do aso zeby sie spytac o cene takiego koła tak wiec:

Stan Nowy Rozstaw Śrub 5X114.3.

Opona używana ( kompletne koło dojazdowe ) ciśnienie w oponie 4,2 bar. Moja hondzia jest z niemiec i tam zamiast koła jest taki środek uszczelniający co do użycia którego mam duże wątpliwości. Ja w wersji sport mam jakies takie dziwaczne oslony tarcz o ktore dojazd 15 obciera.

Dozwolona Prędkość To 80 Km/H Możliwość Konfiguracji I Zakupu W.

Honda civic koło dojazdowe witam czy ktoś z posiadaczy koła dojazdowego mógłby podać jego wymiary u siebie nie mam takiego kola a miejsce gdzie powinno się znajdować jest półka i nie wiem czy owe koło tam zmieszczę.tak dla ciekawości zadzwoniłem do aso zeby sie spytac o cene takiego koła tak wiec felga 500zł opona 1700zł i to zostawie bez komentarza. Chciałem zapytać jakie i czy w ogóle macie koło zapasowe? Opony i felgi » koła.

Vi Koło Zapasowe Dojazdówka Koło Dojazdowe Dobra.

Kolo dojazdowe honda civic viii, accord vii, viii, stream. Opony i felgi » koła 400 zł. Witam, czy ktoś z posiadaczy koła dojazdowego mógłby podać jego wymiary, u siebie nie mam takiego kola, a miejsce gdzie powinno się znajdować jest półka i nie wiem czy owe koło tam zmieszczę.

Rozmiar Opony Losowo Marka Opony Losowo.

Musisz zapoznać się z regulaminem i zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty. Opona nowa (dot do 24 miesięcy) ( kompletne koło dojazdowe ) 32,00 zł x 10 rat raty zero.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *