samochody

Jaka Moze Byc Przyczyna Dymienia Z Rury Wydechowej Nissan X

Jaka Moze Byc Przyczyna Dymienia Z Rury Wydechowej Nissan X. Samochod ma przejechane tylko 65kkm wiec nie za bardzo wiem jaka moze byc tego przyczyna i co moglo pasc. Witam mam pytanko do znawców tematu co może być przyczyną mocnego dymienia z rury wydechowej, jasnym dymem.

Olej W Wydechu Przyczyny
Olej W Wydechu Przyczyny from www.regeneracja-turbosprezarek.pl

Niebieski dym z rury wydechowej, szybki ubytek oleju. Podpowiadamy, jaka może być tego przyczyna. Skąd on tam sie wzią

Biały Dym Wydobywający Się Z Rury Wydechowej Oznacza Podwyższoną Wilgotność Spalin.

Skąd on tam sie wzią Kolego sprawdź czy nie ubywa ci olej z silnik a. Zanim osiągnie on optymalną temperaturę pracy, nie będzie efektywnie spalał paliwa i z.

Intensywne, Smoliste Kłęby Dymu Nie Mogą Zwiastować Niczego Dobrego, A Szczególnie Często Pojawiają Się Podczas Eksploatacji Samochodów Z Silnikiem Wysokoprężnym.

W sobotę pojechałem na stacje paliw zatankowałem umyłem samochód karszerem i na pierwszych światłach widzę w lusterku kłęby białego dymu wydostające mi się z rury wydechowej , na początku myślałem ze nalałem wody do rury wydechowej i po porządnym niegazowaniu wydawało sie ze pomogło. Wynika to z faktu, że większość przyczyn. Przyczyny dymienia z rury wydechowej.

I Teraz Się Nie Brudzi.

Stzały z rury wydechowej świadczą o. Witam mam pytanko do znawców tematu co może być przyczyną mocnego dymienia z rury wydechowej, jasnym dymem. Biały dym najczęstszą przyczyną wydostawania się z rury wydechowej białego dymu jest awaria jednego z elementów (np.

Za Czarne Spaliny Wylatujące Z Rury Wydechowej Auta Benzynowego Należy Winić Nieprawidłowo Działającą Sondę Lambda.

Uszczelek) lub pęknięcie całej głowicy cylindrów. Powodem czarnego dymienia z rury wydechowej jest obecność sadzy. Czerń to kolejna barwa dymu z rury wydechowej, która powinna wzbudzić zaniepokojenie wśród kierowców.

Przyczyną Tego Moze Być Zbyt Niskie.

Dziś sprawdzałem ciśnienie na jednym mam 15 a na pozostałych trzech ponad 14 ,co może być przyczyną tak mocnego dymienia. Plynu w chlodnicy mi nie ubywa. Czy turbina moze byc przyczyną dymienia i to dosc konkretnego sprawdalem kolektor ssący nie jest bardzo mokry jest taki jak powinien a dzis zauwazylem kapiący olej z wydechu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *