samochody

Jak Sprawdzić Regulator Ciśnienia Paliwa Bmw

Jak Sprawdzić Regulator Ciśnienia Paliwa Bmw. Jak sprawdzić regulator ciśnienia paliwa. Witam, jak sie sprawdza czy regulator ciśnienia paliwa jest ok, bo wydaje mi się że za duzo pali mi pb jak jezdze na lpg

Regulator ciśnienia paliwa budowa i zasada działania
Regulator ciśnienia paliwa budowa i zasada działania from avtotachki.com

Jak sprawdzić regulator ciśnienia paliwa. Nie ma paliwa, jest też czysty jak politura. Wężyk jest po to aby regulator nie miał kontaktu z syfem i dlatego jest podłączony za filtrem a przed przepustnicą.

Witam, Jak Sie Sprawdza Czy Regulator Ciśnienia Paliwa Jest Ok, Bo Wydaje Mi Się Że Za Duzo Pali Mi Pb Jak Jezdze Na Lpg

W poniższym artykule zajmiemy się regulatorem ciśnienia. Dobrze jest na luzie jak i podczas jazdy sprawdzac czy oscyluje sygnał. Wiedząc powyższe, należy pamiętać, że regulator ciśnienia paliwa 2.0 hdi (bo w takich modelach silnika również występuje) jest niewielkim mechanicznym urządzeniem, które współpracuje w bliskim związku z intrygującym kolektorem ssącym.

Jak Sprawdzić Regulator Ciśnienia Paliwa.

Podłączasz tester sondy lambda i widac. Należy też sprawdzić czy w wężyku podciśnieniowym nie ma paliwa. Przez michael » 05 paź 2010 17:40 matimatimati napisał:

Regulator Ciśnienia Paliwa To Niewielki Podzespół, Który Pełni Ważną Rolę W Układzie Zasilania Paliwem.

Dla porównania zmierzyłem ciśnienie w e38 3.0 v8 i tam na wolnych obrotach było 4,5bar, a po dodaniu gazu dochodziło do 5bar (nowa pompka, ciśnienie nominalne pompki 3,5bar) znamionowe wartości wydatków jak i ciśnienia w obu modelach sa takie same. Moje pytanie, siada pompka czy regulator paliwa? Nie ma paliwa, jest też czysty jak politura.

Mam Problem Z Odpalaniem:( I Podejrzewam Że Może Być To Właśnie Regulator Ciśnienia.

Niestety nie zawsze z pożądanym skutkiem, bowiem nie wszystkie zagadnienia, które was interesują, zawarte są w jednym zdaniu. W niektórych modelach jest podłączony do odmy w miejsce gdzie niema podciśnienia. A sprawdzałeś regulator ciśnienia tego paliwa objawy jakie opisałeś mogą być od uszkodzonej /zbyt małe ciśnienie/pompy ale również należy sprawdzić regulator cisnienia na listwie wtryskiwaczy.

Gdy Regulator Ciśnienia Paliwa Jest Uszkodzony, Silnik Będzie Musiał Pracować Ciężej, Aby Uruchomić Pojazd, Co Oznacza, Że Będzie Potrzebne Więcej Paliwa.

Samochody elektryka i elektronika 13 lut 2007 10:07 odpowiedzi: Nie zawadzi jeśli przyjdzie potrzeba z tym że gdyby było zbyt. Gdy regulator jest zwalony i zasuwa za duze cisnienie na wtryski to ecu prubuje redukowac czas otwarcia wtrysku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *