samochody

Hyundai I30 Nowy Dane Techniczne

Hyundai I30 Nowy Dane Techniczne. Hyundai i30 ii — dane techniczne. Hyundai i30 pojawił się na rynku w 2007 roku (premiera na wystawie w genewie), a nieco później do oferty dołączyła wersja kombi (i30 cw).

Hyundai prezentuje nowy i30 Hatchback N Line • AutoCentrum.pl
Hyundai prezentuje nowy i30 Hatchback N Line • AutoCentrum.pl from www.autocentrum.pl

Hyundai i30 był pierwszym z całej serii samochodów oznaczonych nazwą „i”, które na rynek wprowadził hyundai. Model dostępny jest we wszystkich salonach marki hyundai w cenie od 75 700 pln (za wersję i30 1,5 dpi (110 km) m6 z silnikiem benzynowym o mocy 110km i manualną skrzynią biegów). Poniżej prezentujemy dane techniczne hyundaia i30 w wersji.

Silnik Sprzęgnięto Z Automatyczną, Ośmiobiegową Skrzynią.

Poza tym plus należy się koreańskiemu modelowi za wyważenie, co pozwala na bardzo dobre prowadzenie auta. Czas na te najważniejsze liczby. Modele zawierające oferty promocyjne i wyprzedażowe zostały.

Hyundai I30 Był Pierwszym Z Całej Serii Samochodów Oznaczonych Nazwą „I”, Które Na Rynek Wprowadził Hyundai.

Poniżej prezentujemy dane techniczne hyundaia i30 w wersji. Hyundai i30 pojawił się na rynku w 2007 roku (premiera na wystawie w genewie), a nieco później do oferty dołączyła wersja kombi (i30 cw). Problemu nie ma również z zawieszeniem, z przodu opartym o kolumny mcphersona, z tyłu natomiast o konstrukcję wielowahaczową.

Model Dostępny Jest We Wszystkich Salonach Marki Hyundai W Cenie Od 75 700 Pln (Za Wersję I30 1,5 Dpi (110 Km) M6 Z Silnikiem Benzynowym O Mocy 110Km I Manualną Skrzynią Biegów).

Hyundai i30 ii — dane techniczne. Klienci mają do wyboru 5 wersji silnikowych. Dowiedz się więcej na temat dane technicze hyundai i30 fastback n.

Nowy Hyundai I30 N Występuje W Cennikach Dealerów W 3 Wariantach.

Znajdziesz wszystkie informacje o tym samochodzie na jednej stronie. W każdym wariancie moc trafia w całości na przednie koła. W stanach zjednoczonych i30 cw sprzedawane jest pod nazwą elantra touring.

W Dziale Dane Techniczne Znajdują Się Podstawowe Informacje O Najpopularniejszych Wersjach Hyundai I30.

Najważniejsze informacje o wybranym samochodzie (wymiary, osiągi, zużycie paliwa, silnik i wiele innych parametrów) tylko w motofakty.pl. Model dostępny jest we wszystkich salonach marki hyundai w cenie od 135 900 pln (za wersję i30 n 2,0 t gdi (250 km) m6 z silnikiem benzynowym o mocy 250km i manualną skrzynią biegów). Wybierz generację i przejdź do szczegółowych danych technicznych dla samochodów produkowanych w ramach generacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *