samochody

Honda 1.7 Diesel Wszystko O Silniku

Honda 1.7 Diesel Wszystko O Silniku. Kultura pracy nie zachwycała, jednak silnik mógł pochwalić się niskim zużyciem. 70 db (a) spalanie testowe.

Wszystko o silniku 1.8 TDDi i TDCi
Wszystko o silniku 1.8 TDDi i TDCi from www.auto-swiat.pl

Jednostka jednak nie ustrzegła się. Honda wymaga regularnej kontroli luzów zaworów: Hybrydzie ma wystarczyć 3,7 l/100 km.

Jeśli Chodzi O Niezawodność, Wszystkie Wersje Są Godne Polecenia.

Został opracowany w większości przez inżynierów z firmy opla oparty na starej sprawdzonej konstrukcji isuzu. Najnowsza odsłona wygląda znacznie potężniej niż sympatyczny crossover sprzed lat. Jak jest zapalona to jest utrata mocy silnik wstanie awaryjnym czyli obroty max do 2.5tys.

A Co Z 1.7 Cdti Isuzu Tez Nocy Silnik.

Honda 1.7 cdti 2003.problem pali sie kontrolka silnika pomaranczowa czyli check. Montaż silnika z przodu, poprzecznie. Czemu japończycy postanowili ograniczyć pojemność silnika?

Aha, Wymienialem Uszczelke Chlodniczki Oleju, Swiece Zarowe I Termostat, To Wszystko Moim Zdaniem Silnik Nie Do Zajechania, Ja Go Nie Katuje, Max Na Autostradzie To 140, W Porywach 150Km/H, Plus Grzeczna Jazda Na Zimnym Silniku (Max 2 Tys.

Japoński diesel oferuje 120 koni mechanicznych oraz 300 nm momentu obrotowego. Silnik opel 1.7 cdti ecoflex o mocy 130km wszedł do produkcji w 2010 roku. Fajny samochód dobry silnik,dobre zawieszenie,i co ważne w końcu opel nie oszczędza na wyposażeniu.co do układu jezdnego dobrze zestrojone auto dobrze znosi nasze nierówności,silnik 1.7/130kmw zupełności wystarczający dobra dynamika ,auto ładnie się zbiera i ma dobre przyspieszenie praktycznie z każdego biegu.spalanie.

Benzynowego 2.0 Mogą Rozważyć Osoby Nie Liczące Każdej Złotówki.

W aso to koszt ok. 70 db (a) spalanie testowe. 67 db (a) hałas w kabinie przy 130 km/h.

Jednostki Posiadały Wtrysk Bezpośredni Przeprowadzany Za Pomocą Pompy Wtryskowej.

Kultura pracy nie zachwycała, jednak silnik mógł pochwalić się niskim zużyciem. W japońskim kompakcie od początku produkcji do chwili obecnej są oferowane silnik 1.6 valvematic oraz hybryda, która wykorzystuje motor 1.8 zr. Moc silnika 130 km (96 kw) przy 4000 obr/min.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *