samochody

Hak Holowniczy Do Toyota Rav4

Hak Holowniczy Do Toyota Rav4. Korpusu oraz kuli, które można łatwo zamontować i zdemontować za pomocą klucza oraz dwóch śrub przykręcanych z boku do uchwytu. Haki spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa co potwierdzone jest certyfikatami.

Brink hak holowniczy Toyota RAV4 (IV) 20132018 eHaki.pl
Brink hak holowniczy Toyota RAV4 (IV) 20132018 eHaki.pl from www.ehaki.pl

Generacja modelu produkowana od 2013 do 2018 roku).urządzenie nie jest uniwersalne, powstało wprost do tego modelu dzięki. Toyota rav4 3/5 drzwi modele od 2000 do 2006. Hak holowniczy do samochodu toyota rav4.

Możesz Zamówić Komplet, Czyli Hak Z Wiązką Elektryczną Lub Po Prostu Sam Hak Holowniczy.

Stan nowy producent westfalia uciąg 2000 kg wiązka w zestawie 13 pin. Po montażu haka holowniczego nie można korzystać z fukcji “smart opener system”. Generacja modelu produkowana od 2013 do 2018 roku).urządzenie nie jest uniwersalne, powstało wprost do tego modelu dzięki.

Następnie Przykręcamy Belkę Haka Holowniczego Do Podłużnic W Technologiczne Otwory Z Gwintami Śrubą M12X35X1,25.

Hak holowniczy do samochodu toyota rav4. Po wykonaniu tych operacji przykręcamy lewy wspornik. Haki holownicze do toyota rav4 iv.

Mocowany Na Dwie Śruby Hak Holowniczy Systemu F20 To Budżetowe Rozwiązanie, Godne Polecenia Dla Osób, Które Stosunkowo Niewielkim Kosztem Chcą Zwiększyć.

W sklepie online holownicze.pl znajdziesz haki holownicze do toyota rav4 iv. Najlepszy na rynku globalnym czołowy producent haków holowniczych firma brink, niegdyś thule wytwarza hak automatyczny wypinany skośnie, który jest z dbałością o wszelkie szczegóły dopasowany do twojego auta toyota rav4 (4. 1 370,57 zł 1 713,21 zł.

Bez Cięcia I Demontażu Zderzaka Do Toyota Rav4 Rav 4 I 1 3/5 Drzwi Od 1994 Do 2000.

Kula nie wymaga zakładania i zdejmowania. Co do przyczepy kempingowej to także jak najbardziej , bo przecież ciągnie się ją raz na jakiś czas. Montaż haka holowniczego zaczynamy od odkręcenia zaczepu holowniczego.

Montaż Haka Holowniczego Toyota Rav 4.

Montaż realizowany w samochodzie który posiada gwarancję producenta, elektryka dedykowana. Odłączane haki holownicze thule z serii bma są niewidoczne, kiedy ich nie używasz. Pierwszy opis w sieci tego modelu, dokładne zdjęcia oraz masa ciekawych informacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *