samochody

Fiat 126 Ginie Napiecie Na Cewce

Fiat 126 Ginie Napiecie Na Cewce. (1,5ohm 50w) koszt chyba 10zl _____ youtube fiat 126p biała padaka nowe białe szaleństwo Ustawiam miernik na diode czy na co tam pipczy jak zetkne 2 kabelki , odpiełem wtyczkę od cewki i podpiełem do pinówtych 2 co w cewce są i piszczy miernik czyli przejscie jest na cewce powinna byc sprawna.

Lubelskie Klasyki Letnią Nocą 2014
Lubelskie Klasyki Letnią Nocą 2014 from www.spalacz.pl

Wprawna łapa sprawdzi jeszcze fazę na cewce itp. Bo szkoda oddać maluszka na złom ze względu na bardzo dobrą blachę. (1,5ohm 50w) koszt chyba 10zl _____ youtube fiat 126p biała padaka nowe białe szaleństwo

Jak To Jest Ok To Sprawdzić Cewkę Zapłonową.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! (1,5ohm 50w) koszt chyba 10zl _____ youtube fiat 126p biała padaka nowe białe szaleństwo Chodzi o to ze jak wyjme wtyczke od cewki ta co daje napiecie z wiazki silnika 12volt w jednej cewce jest 12v a w 2 nie.

Czasami Jest Iskra, Ale Nie Pali.

Bo szkoda oddać maluszka na złom ze względu na bardzo dobrą blachę. Jak to jest ok to sprawdzić cewkę zapłonową. Czy ta pszczółka ma rozdzielacz i przerywacz czy już.

Za Kierownicą Maybacha W Toruniu Na Ten Przykład.

Sprawa jest taka, że kręcąc nie raz iskra jest na dwóch świecach naraz a czasem w ogóle. Ustawiam miernik na diode czy na co tam pipczy jak zetkne 2 kabelki , odpiełem wtyczkę od cewki i podpiełem do pinówtych 2 co w cewce są i piszczy miernik czyli przejscie jest na cewce powinna byc sprawna. Sygnal ostrzegawczy mozemy skasowac jednak info o bledzie pozostanie dopóki podtrzymywane jest napiecie ukladu czyli dop.

Na Cewce Nawet Jak Na Akumulatorze Jest 4V.

Jeśli w tych samochodach jeszcze są cewki zapłonowe 🙂 p.g. Lub fiat 126, a młodym kierowcą można być i dzisiaj. Brak iskry fiat 126p elx.

Szukam Informacji Jak Wyglada Napiecie Na Klemach Akumulatora W Zaleznosci Od Temperatury I Stopnia Naladowania.

Fiat 126p odpala tylko na zapych. Jeżeli pali na pych a nie na rozrusznik (zakładamy, że rozrusznik sprawny) to sprawdzić czy w momencie kręcenia jast napięcie na cewce zapłonowej (+15) i czy nadmiernie spada jego wartość. Posiadam od 2 dni fiata 126p z brakiem iskry ale nie zupełnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *