samochody

Czy Zakładać Hak Do Subaru Legacy

Czy Zakładać Hak Do Subaru Legacy. Hak holowniczy subaru legacy z kulą przykręcaną dwoma śrubami do korpusu haka to bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Na pewno wszystko powinno działać bez.

subaru Legacy 2002 hak 4x4 lpg wszystko sprawne oc bt
subaru Legacy 2002 hak 4×4 lpg wszystko sprawne oc bt from sprzedajemy.pl

Hak legacy najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Doskonały, wytrzymały, niezawodny, łatwy w montażu hak holowniczy idealny do subaru legacy kombi. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Legacy Hak Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Stan nowy producent inny wiązka w zestawie 7 pin. W przygotowane przez subaru gniazda na wyjściu instalacji, wpinamy wtyczki zakupionej wiązki dedykowanej. Osłonki kuli haka pokrowce na kulę haka zaślepki kluczyki stopnie do haków holowniczych adaptery do aut z usa.

Zaletą, Ważną Przede Wszystkim Dla Profesjonalistów, Którzy Wykorzystują Hak Holowniczy W Celach Zawodowych, Jest To, Iż Końcówka Kulowa Nie Musi Być.

Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Czy mógł by ktoś poradzić najlepiej. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria

Co Zakładać Do Subaru Legacy Witam.

Doskonały, wytrzymały, niezawodny, łatwy w montażu hak holowniczy idealny do subaru legacy kombi. Steinhofa dostarczamy szybkim kurierem w 24h. Wiązki dedykowane wiązki uniwersalne reduktory gniazda, usczelki, podstawki.

Od Trzeciej Generacji Legacy Dostępne Było Z Napędem Na Obie Osie.

Sztywny hak holowniczy do aut marki subaru legacy v zainteresuje tych klientów, którzy często korzystają z przyczep lub innych rozwiązań transportowych jeśli chodzi o holowanie. Hak holowniczy subaru legacy z kulą przykręcaną dwoma śrubami do korpusu haka to bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Zaletą, ważną przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy wykorzystują hak holowniczy w celach zawodowych, jest to, iż końcówka kulowa nie musi być.

Urządzenie Nie Jest Uniwersalne, Zaprojektowano Je Pod Otwory Twojego Auta Dzięki Czemu Uzyskujesz.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. 29,80 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *