samochody

Czy Fiat Uno Ma Katalizator

Czy Fiat Uno Ma Katalizator. Tematy o wycięcie katalizatora, wycięcie katalizatora. Katalizator o numerze 1338014080 pochodzący z samochodów marki fiat sprzedasz w naszych skupach katalizatorów w całej polsce.

rozrząd, jak ustawic fotki, pytania Fiat Uno Autokącik
rozrząd, jak ustawic fotki, pytania Fiat Uno Autokącik from forum.autokacik.pl

Pytanie jak w temacie, czy komuś padło to ustrojstwo? Zapoznaj się z naszym cennikiem. Na naszej stronie internetowej dostępne są liczne filmiki instruktażowe przedstawiające, jak wymienić katalizator spalin.

Pytanie Jak W Temacie, Czy Komuś Padło To Ustrojstwo?

Indywidualne ustalenia hurtowe +48 604 611 917. Gwarantujemy ekspresową wycenę, najlepsze ceny skupu katalizatorów. Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:

Ceny Metali Szlachetnych Na Światowych Giełdach;

Fiat uno 1.4 sonda lambda nie oscyluje lov eco witam mam problem z uniakiem 1.4 instalacja cala lovato komputer lov eco. Waga wkładu urządzenia wynosi 0,6 kg. Od 1993 roku fiat produkował uno z wtryskiem jednopunktowym.a to z 1996 jest ostatnią produkowaną wersją fiata uno i ma wtrysk jednopunktowy i katalizator.

Kupując Używany Samochód Warto Jednak Poświęcić Nieco Czasu Na Sprawdzenie Tego Elementu Auta, Gdyż Jego Naprawa Zwykle Okazuje Się Bardzo Kosztowna.

Zapoznaj się z naszym cennikiem. Jeśli masz możliwość to wstaw odpowiedni, nowy katalizator (ale to droga sprawa). 11,90 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Wstawienie Strumienicy (Bez Dalszych Modyfikacji) Zmienia Ciśnienie Spalin W Układnie Wydechowym.

Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Jeśli tak, to ile lat/km wytrzymało? Samo urządzenie jest słabo widoczne, znajduje się pod spodem auta, zwykle ukryte za obudową.

Fiat To Również Marka Popularna Na Rynku Polskim, Gdzie Na Drogach Znaleźć Można Liczne Modele Fiata Ducato, Punto, Cinquecento, Bravo, Seicento, Scudo, Uno, Panda, Siena Czy Doblo.

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefoniczne, przedstawimy indywidualną, aktualną wycenę skupu katalizatora. Wskazania sondy lambdy na gazie nie oscylują przy jeździe jak i na biegu. Jak niemal wszystkie samochody z silnikami spalinowymi w trosce o środowisko wyposażono je w katalizator fiat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *