samochody

Cały Czas Jest Włączony Wentylator W Chłodnicy Renault Megane 4

Cały Czas Jest Włączony Wentylator W Chłodnicy Renault Megane 4. Dziś mechanik stwierdził, że uszkodził się opornik wentylatora mmc a.430.005.0.0 behr c 9180 01 gkr 9 140 010 283 9140010283 przeszukałem całe forum cytrynki i znalazłem wiele użytecznych informacji na temat awarii nadmuchu, tydzień temu miałem naprawianą klimatyzacje tj. Gdy włączę na auto, to temperatura leci ok.

Nie Załącza Się Wentylator Przy Klimie - Układ Chłodzenia, Ogrzewania I Klimatyzacji - Megane Iv, Scenic Iv - Forum Renault Megane, Scenic, Fluence
Nie Załącza Się Wentylator Przy Klimie – Układ Chłodzenia, Ogrzewania I Klimatyzacji – Megane Iv, Scenic Iv – Forum Renault Megane, Scenic, Fluence from megane.com.pl

Jeśli jest zimny, przyczyna jest ta sama. Wróciłem nim do domu przejechałem jakieś 15 km. Witam mam problem z moją megan,gdy jest zimna wszystko gra ale gdy sie troche rozgrzeje słychać w silniku jakieś stuki silnik spada z obrotów max obroty 5 do 6 tys gdy gaz na maxa i jak sie bardziej rozgrzeje to gaśnie gdy np wentylator sie włączy lub włączę światła i nawiew,ale.

Witam Wszystkich, Mam Problem Z Klimą , A W Zasadzie To Z Wentylatorem Przy Klime, Który Chodzi Cały Czas.

Gdy włączę na auto, to temperatura leci ok. Witam wszystkich bardzo serdecznie mam wielki problem.ponieważ od dwóch tygodni jestem posiadaczem renault megane 2004 r 1,5 dci sprowadzony z niemiec jak go oglądaliśmy palił odrazu kiedy doszło do finalizowania tranzakcji było wszystko ok. Tam jest kila tematów odnoście pracy wentylatorów w citroenach.

Renault Premium 420Dci 2000R, Temat Włączonego Wentylatora W Premium Był Już Poruszany Ale Usterka Sama Usuneła Się Więc Może Ktoś Mógłby Mi Pomóc.

Na postoju jest 9 stopni. Ciśnienie w listwie na wolnych obrotach około 300 barów,. Wentylator chłodnicy pracuje non stop.

Dziś Na Termometrze Było 32 Stopnie, Mierzyłem Też Temp.

Chyba się troszkę nie dokładnie wyraziłem, mnie chodzi o wiatrak na chłodnicy. To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Niedobór płynu chłodniczego może doprowadzić do przegrzania i.

Wygląda Na To, Że To Będą Problemy Właśnie Ze Sterowaniem Wentylatora, Czyli Jak Kolega Zaznaczył Wyżej.

Jeśli na powierzchni płynu pojawiły się bąbelki, możemy mieć pewność, że układ jest zapowietrzony. Płyn chłodniczy to trzeci, obok oleju silnikowego i przekładniowego, najważniejszy płyn eksploatacyjny, wykorzystywany w samochodzie. Łatwo sprawdzić, czy termostat nie jest przypadkiem zablokowany w ten sposób.

Jeśli Jest Zimna, A Samochód Się Grzeje, Winny Jest Termostat.

Chodzi o to, że jadąc wentylator na chłodnicy nie jest potrzebny bo chłodnica schładza powietrze, a gdy stanę powinien od razu włączyć się wentylator chłodnicy. Testy robione na obiegu otwartym. W samochodach, w których nie ma wskaźnika temperatury, czekamy do załączenia się wentylatora chłodnicy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *