samochody

Bmw E46 Cieknie Płyn Chłodniczy

Bmw E46 Cieknie Płyn Chłodniczy. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. Dolny d=77mm a górny d=14,5mm.

BMWklub.pl • Zobacz temat E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
BMWklub.pl • Zobacz temat E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3 from www.bmw-klub.pl

Troche mi się to zaraz przeciągnęło ale: Wyminiłem płyn chłodniczy ( bo wczesniej mialem tam zwykłą wode) i po wymianie cieknie mi z tej małej dziurki. Bmw e46 wyciek / ubytek płynu chłodniczego.

W Autocentrum.pl Wiemy Wszystko O Twoim Aucie.

[ link do obrazka ] 2. Mianowicie od jakiegoś czasu ubywa mi płyn chłodniczy wymieniłem już pompę wody chłodniczkę spalin uszczelkę pod głowicą razem z głowicą. W tym silniku masz plastikową klapę na głowicy.

Auto To E46 Z Silnikiem M43.

Witajcie, wycieka mi płyn z zbiornika wyrównawczego płynu chłodniczego. Z mechanikiem oglądaliśmy go i mechanik stwierdził, że sam zbiornik jest ok i że trzeba wymienić uszczelki. Płyn ubywa podczas postoju lecz podczas jazdy również ale mniej.

Mam Problem Z Moją Bmw E46 320D 136Km 2000 Rok Wersja Touring.

[e46] niski stan płynu chłodniczego a odpowietrzenie układu. Bo bo rozumiem, że tacy co nie mają na prawdę czasu a mają pieniądze, ale to jeżdżą nowymi 7 a nie starymi e46. Jak ci cieknie to lej wodę destylowaną, i szukaj wycieku, później dolejesz koncentratu.

Dzisiaj Byłem Na Wymianie Pompy Układu Chłodzenia Bo Ciekła I Hałasowała.

Bmw e46 wyciek / ubytek płynu chłodniczego. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. Zamontuj nowe odpowietrzniki i korek.

1.Odkręć Korek Chłodnicy (7) 2.Odkręć Odpowietrznik (8) Ale Całkowicie.

Jest ona pod pompa vacuum. W trakcie jazdy wywala mi płyn chłodniczy, odpowietrzałem już z 10 razy, korek wymieniony, termostat tez, część króćców, strumień jest, ogrzewanie jest, temperatura stoi pionowo, brak mazi w oleju, brak bąbelków w zbiorniczku,. Witam mam taki problem ubywa mi płyn chłodniczy i nie wiem gdzie a ubytek jest dość duży około litra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *