samochody

Bagażnik Dachowy Volvo V40 2012

Bagażnik Dachowy Volvo V40 2012. Montażowy '' t'' belka jest odwzorowaniem skrzydła samolotu. W zależności od modelu samochodu bagażniki montuje się w różny sposób, np.

VOLVO V40 19952004 BAGAŻNIK DACHOWY BELKI DO RELINGÓW V
VOLVO V40 19952004 BAGAŻNIK DACHOWY BELKI DO RELINGÓW V from toptun.pl

Bagażnik dachowy thule do volvo xc60. Pojemnik dachowy zaprojektowany przez volvo cars zaprojektowany przez volvo cars pojemnik dachowy ma pojemność 430 litrów, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Na zintegrowanych z samochodem relingach.

Dzięki Uchwytom Na Tylną Klapę, Mamy Możliwość Szybszej Jazdy, Ponieważ Opory Powietrza Są Tutaj Mniejsze Niż W Przypadku Transportowania Rowerów Na Dachu.

Od góry belki znajduje się kanał t do montażu akcesoriów. Bagażnik dachowy thule do volvo xc60. 638,21 zł ) zawiera 23% vat.

W Zależności Od Modelu Samochodu Bagażniki Montuje Się W Różny Sposób, Np.

Thule wingbar edge na relingi to nowoczesny, najbezpieczniejszy i najbardziej ekskluzywny bagażnik dachowy do aut z relingami zintegrowanymi. Montażowy '' t'' belka jest odwzorowaniem skrzydła samolotu. Na zintegrowanych z samochodem relingach.

Przeznaczony Do Samochodów, W Których Montaż Odbywa Się Za Krawędź Dachu.

Bagażnik dachowy thule do volvo xc60. Aerodynamiczny kształt pojemnika został zoptymalizowany pod kątem minimalnego oporu powietrza i szumu powietrza, a czarny lakier o wysokim połysku podkreśla jego sportowy wygląd. Kit th 6015 stopy th 720600 belka th 721400 i th 721300.

Box, Uchwyty Rowerowe, Uchwyty Na Narty Itp.) Wielu Producentów.dostęp Do Kanału Montażowego Nie Wymaga Usuwania Zaślepki.

Aerodynamiczne belki zmniejszają hałas generowany przez bagażnik. Nowoczesny bagażnik o niskim profilu i mocowaniami zakończonymi na relingu. Dzięki temu jest zdecydowanie cichsza

Bagażnik Dachowy Do Volvo V40 Liftback (525, 526) (Od 2012.03) D4 Polestar Km, Kw (Od ) W Sklepie Internetowym Iparts.pl Niskie Ceny, Nowe Części Oraz Gwarancja Doskonałej Jakości.

1 159,35 zł ) zawiera 23% vat. Pojemnik dachowy zaprojektowany przez volvo cars zaprojektowany przez volvo cars pojemnik dachowy ma pojemność 430 litrów, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Inter pack virgo to bagażnik oparty na aluminiowych aerodynamicznych belkach, określanych potocznie skrzydłem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *