samochody

Adaptacja Przepustnicy 1.4 Ford

Adaptacja Przepustnicy 1.4 Ford

Adaptacja Przepustnicy 1.4 Ford. » procedury diagnostyczne > adaptacja nastawnika przepustnicy. [go!] for ecu's using me 7.5, the coolant temp needs to be between 10 and 50 °c.

Adaptacja Przepustnicy 1.4 Ford
Czyszczenie i adaptacja przepustnicy VAG Volkswagen Polo from www.youtube.com

Jako, że temat tyczy się adaptacji przepustnicy, na marginesie chciałbym spytać forumowiczów. Da się to zrobić bez aso? Vw lupo, polo…) przed właściwą procedurą adaptacji przepustnicy, należy wykasować wcześniej wyuczone wartości zapisane w sterowniku silnika.

Lewiatan000 » 29 Maja 2018, O 09:20.

Witam mam forda fusion z 2018r 2.0 ecoboost do wymiany jest przekladnia kierownicza. Na razie próbowałem z wersją 1,5 i 1,7 spolszczoną i nie i na obydwu jest to samo. Wprowadź numer vin, aby sprawdzić historię pojazdu

Wkradł Się Błąd W Opisie Procedury Adaptacji Przepustnicy, Prawidłowa Temperatura To 75 A 90 Stopni Celsjusza.

Jej głównym zadaniem jest dozowanie ilości powietrza napływającego do silnika. W większości przypadków realizowane jest to w dość prosty sposób. Ruda śląska [lacetti] adaptacja przepustnicy lacetti.

In Case The Adaptation Fails Switch Off The Ignition For 30 Seconds, Then Switch It On And Try Again.

Z przepustnicą spotkamy się tylko w silnikach benzynowych, bardzo sporadycznie stosowana jest w dieslach. A to programowanie ecu polegało pewnie na wycięciu z tabeli. Most vw/audi/seat/skoda gasoline engines with exhaust gas recirculation (egr) battery voltage at least 11.5 v.

Zrobię Może Jakiegoś Screena Jaki Błąd Wywala Przy Próbie Łączenia Z Silnikiem.

Da się to zrobić bez aso? Jako, że temat tyczy się adaptacji przepustnicy, na marginesie chciałbym spytać forumowiczów. Ford fusion 1,4 2004r adaptacja nastawnika przepustnicy;

Natomiast Adaptacja Zaworu Egr :

Vw lupo, polo…) przed właściwą procedurą adaptacji przepustnicy, należy wykasować wcześniej wyuczone wartości zapisane w sterowniku silnika. Podobne tematy do ford fusion 1,4 2004r adaptacja nastawnika przepustnicy. Witam jak w temacie wiele wątków przeczytałem jedni piszą, w jest coś takiego jak adaptacja poprzez program diagnostyczny inni, że przepustnica adaptuje się sama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *