samochody

Adaptacja Skrzyni Automatycznej Bmw E60

Adaptacja Skrzyni Automatycznej Bmw E60. M57d25 kolego w e65 chcesz obchodzić problem zamiast go naprawić:)? Zdarza się, że nieprawidłowa praca mija po wymianie oleju, lub wymagana jest jedynie ponowna adaptacja automatycznej skrzyni biegów.

FILTR AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW ZF do 8HP BMW
FILTR AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW ZF do 8HP BMW from sklep.profitparts.pl

Przez kolonet » 21 cze 2017 07:22. Kolego z tego co mi wiadomo, to skrzynia przyzwyczaja się do kierowcy, więc może ją najpierw zresetuj, i zobacz czy się nie poprawi. Adaptacja automatycznej skrzyni biegów wykonywana jest w trakcie jazdy z komputerem diagnostycznym na dłuższym odcinku drogowym.

Wersja Silnikowa Nie Ma Znaczenia Tylko Chodzi Tutaj O Sam Rodzaj Skrzyni Automatycznej A Wlasciwie Sterownika Z Adaptacja.

Bmw e60 e61 530xd m57 231km skrzynia biegów 6hp26z. Skrzynia na zimnym ładnie przełącza z pozycji n lub p na d lub r. Przez kamiloo98 » 24 gru 2011 18:19.

Moje Zainteresowanie Wynika Z Niepokojącej Pracy Mojej Skrzyni (Przebieg Ok.

Automatyczna skrzynia biegów jako mechanizm bardzo zaawansowany, precyzyjny i drogi powinien być serwisowany tylko przez najlepiej wyszkodzolnych specjalistów. Zapraszam na mojego facebooka:matpanewkasubskrybuj mój kanał żeby być na bieżąco 1.track: Znalazłem fajnie opisaną procedurę resetu i ponownej adaptacji skrzyni może komuś się przyda pdf wrzucam na megawrzuta.pl

2 648,00 Zł Z Dostawą.

Siemaneczko a dziś resetujemy automatyczną skrzynie po wymianie oleju w bmw e60 czy coś się poprawi ? Mechanik powiedzial ze skrzynia bedzie sie uczyla i jezdzic w. Kupiłem olej do skrzyni, szykuję się na wymianę.

Moje Zainteresowanie Wynika Z Niepokojącej Pracy Mojej Skrzyni (Przebieg Ok.

Po wykonaniu pełnej procedury adaptacyjnej skrzynia przygotowana jest do pracy z nowym olejem przekładniowym. Zrobilem ten test u siebie i niestety nie widze zadnej roznicy. Na ciepłym z pozycji n lub p na d lub r nie załącza biegu i wraca na p, trzeba kilka razy próbować.

To Nie Padaczka E36 Po Młodym Tylko Porządne Auto, Które Zasługuje Na Porządną Naprawę.

Zdarza się, że nieprawidłowa praca mija po wymianie oleju, lub wymagana jest jedynie ponowna adaptacja automatycznej skrzyni biegów. Np 10 letnie e60 diesel 220 tkm. Szkoda twojego czasu na forum, do rozebrania masz skrzynie biegów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *